Сергій Сухомлин: Я особисто зацікавлений, щоб тарифи були якомога нижчі

2021-01-11, 14:03
  +22     0

Сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Житомира Сергій Сухомлин прокоментував підвищення цін на комунальні послуги.

Зокрема, він висловив готовність зменшувати тарифи, якщо держава зробить необхідні кроки.

"Як тільки держава зменшить ціни на газ чи на його транспортування — ми готові зменшити тарифи в місті!

У неділю в Житомирі відбувся мітинг з приводу підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Схожі акціії протесту тривають по всій Україні.

Люди не задоволені тим, що під час економічноії кризи, постійних локдаунів та скорочень на підприємствах — зростають тарифи.

Якщо в інших містах люди вимагали зменшення тарифів на газ та його транспортування. Або ж зменшення вартості електричної енергії для населення.

То в Житомирі ініціатори мітингу намагались перекласти відповідальність на міську владу.

Міська влада і я особисто зацікавлені, щоб тарифи були якомога нижчі.

І під час минулого опалювального сезону, коли Нафтогаз зменшував ціну на газ, ми декілька разів зменшували ціну на опалення КП "Житомиртеплокомуненерго".

Зараз, своїм рішенням, ми не зменшуємо чи збільшуємо тариф.

Ми вносимо зміни в складові тарифу, які приймає чи НКРЄ, чи Кабінет Міністрів чи Нафтогаз.

Це фактично збільшення вартості транспортування газу, самої вартості газу, електроенергії та коригування зарплати в зв’язку з підняттям мінімальної заробітної плати.

Про прибуток у комунальних підприємствах тут зовсім не йдеться. Щороку з міського бюджету ми ще й виділяємо кошти на розвиток цих підприємств.

І що ще важливо: цього року змінилось законодавство. Якщо раніше, під час опалювального сезону, монополісти не могли зупинити подачу електроенергії чи газу по місту, то в цьому році вони вже таке право мають.

Я не можу ставити під загрозу безпеку міста і наражати наші комунальні підприємства на можливість повного їхнього відключення від газу чи електропостачання. 

Ми готові забрати мережі газопостачання на баланс міста, аби зменшити вартість транспортування газу.

Про це йшлося неодноразово, але на жаль, залежить не лише від нас."Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0