Мер скликав комісію з питань техногенно-екологічної безпеки через аварію на водоканалі. Планують провести службове розслідування

2021-08-07, 13:20
  -19     0

Сьогодні директор водоканалу Андрій Нікітін на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що на напірному каналізаційному колекторі за адресою вул. Івана Гонти сталася аварія внаслідок якої у річку Тетерів з каналізаційного колектору потрапило близько 7,0 тис м3 неочищених стоків.

За нашою інформацією, міським головою Сергієм Сухомлиним невідкладно була скликана комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

За результатами комісії  директору водоканалу необхідно невідкладно розробити та затвердити план ліквідації аварії, забезпечити щогодинне проведення лабораторного аналізу якості води в р. Тетерів, а також мінімізувати шкідливий вплив викиду неочищених стоків на зовнішнє середовище, вжити заходів щодо ліквідації наслідків аварійного скиду неочищених стоків.
Керівником робіт з ліквідації аварії призначено заступника міського голови Сергія Кондратюка.

Також на водоканалі буде проведено службове розслідування по факту виникнення аварійної ситуації.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0