Житомирська область з 30 жовтня у "червоній" зоні за COVID-19

2021-10-27, 11:05
  +15     0

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) на позачерговому засіданні в середу встановила з 30 жовтня "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19 іще в семи областях України, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

"Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей", - написав Немчінов у своєму Telegram-каналі в середу.

Як зазначається в повідомленні, червоний рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, які впроваджуються в регіонах.

Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення", - написав Немчінов.

Як повідомлялося, Держкомісія з ТЕБ та НС встановила "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Херсонської області з 15 жовтня, з 18 жовтня – також на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей, з 23 жовтня – у Сумській області, з 26 жовтня – у Рівненській та Миколаївській.

Отже, з 30 жовтня кількість областей із "червоним" рівнем епіднебезпеки досягне 15 з 24.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0