Голова облдержадміністрації обговорив культурну співпрацю з послом Нідерландів

2018-10-30, 12:56
  0     0

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукса обговорили співпрацю між Житомирщиною та Нідерландами.


Зустріч відбувалась 30 жовтня, – інформує  прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«На Житомирщині працює достатньо багато підприємств із капіталом представників Нідерландів, але хотілося б, щоб і в соціально-культурному плані ми попрацювали не гірше. У вас є, що переймати і є, чому навчитися. Ми чітко націлені на Європейський Союз і Президент України Петро Порошенко не лише декларує це, а й крок за кроком це робить і ми рухаємося до Європи семимильними кроками. Сподіваємося, що такі зустрічі дають нам можливість швидше наблизитися до європейської сім’ї», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукса підкреслив, що Нідерланди підтримують Україну у втіленні реформ задля вступу до ЄС.

«Ми у Нідерландах знаємо про амбіції України щодо вступу у Європейський Союз. Ми знаємо, що для цього деякі реформи мають бути проведені. Нідерланди завжди підставляють своє плече у здійсненні реформ, у тому числі реформи верховенства права і децентралізації», – повідомив  Едуард Хукса.

Також Едуард Хукса зауважив, що співпраця Житомирської області та Нідерландів може стосуватися не тільки соціально-економічного напрямку, а культурно та креативного.

«Вчора я відвідав фестиваль «Жовтень у Жовтні» і мені сподобалося абсолютно усі ідеї, особливо ідея перетворення Житомира на щось нове – у цьому плані мене вразили архітектори та містопланувальники. Крім цього, у мене є ідея провести у Житомирі фестиваль нідерландського кіно», – розповів Едуард Хукса.

Відповідно до програми перебування Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерландів в Україні Едуарда Хукса на Житомирщині передбачено відвідування молодіжного хабу у Новоборівський ОТГ та поліцейську станцію.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0