Житомирщина знову «з теплом», за виключенням однієї теплопостачальної компанії

2018-10-30, 13:04
  0     0

Із 26 теплопостачальних організацій Житомирщини одне теплопостачальне підприємство не отримало від свого постачальника – НАК «Нафтогаз України» - номінацій газу в жовтні поточного року. Інформація про підтверджені обсяги досі не надійшла оператору ГРМ ПАТ «Житомиргаз».


Через незаведені ліміти КП "Іршанське комунальне підприємство" Іршанської селищної ради не може розпочати опалювальний сезон. Тепло у помешканнях може з’явитися у разі затвердження потрібних обсягів природного газу постачальником НАК Нафтогаз України, поки ж дане підприємство залишається без тепла.

«Згідно законодавства непобутовий споживач, який є юридичною особою, укладає два договори: на розподіл - з оператором газорозподільної мережі (ГРМ), та постачання природного газу - з постачальником природного газу, в даному випадку - НАК «Нафтогаз України». Планові обсяги природного газу на кожен місяць АТ «Укртрансгаз»  доводить до  оператора ГРМ ПАТ «Житомиргаз» в установленому порядку. У свою чергу, «Житомиргаз» виконує контролюючу функцію споживання природного газу в межах підтверджених обсягів», - розповідає директор комерційний ПАТ «Житомиргаз Лариса Продоус.
 
Станом на 30 жовтня Дочірнє підприємство НАК Нафтогаз України АТ «Укртрансгаз» довів  інформацію про затверджені обсяги природного газу для 25 підприємств ТКЕ області , що буде актуальною лише по 31 жовтня. Щоб у домівках жителів області було стабільно тепло теплопостачальні організації повинні  сьогодні/завтра домовитися із НАК про вчасне та оперативне заведення необхідних обсягів блакитного палива, щоб забезпечити роботу котелень з 1 листопада поточного року.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0