Міська рада об'єднає звернення фракцій щодо ціни на газ та направить його Гройсману

2018-10-31, 16:31
  0     0

Юридичний департамент Житомирської міської ради повинен підготувати спільне звернення до прем’єр-міністрас стосовно ціни на газ.


Відповідне рішення  було ухвалено на позачерговій сесії міськради 31 жовтня.

Голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк наполягала на включенні до порядку денного окремим питання про прийняття звернення до президента, яке подавала її фракція разом із листом про скликання позачергової сесії.

Міський голова  Сергій Сухомлин поставив цю пропозицію на голосування, але «за» проголосували лише 12 депутатів. Цимбалюк обурювалася, що під листом про скликання позачергової сесії, тобто, й під проектом рішення зі зверненням ВО «Батьківщина», підписалися 25 депутатів. Сухомлин повторно поставив на голосування пропозицію про включення до порядку денногозвернення «Батьківщини», але «за» були лише 18 депутатів з 32 присутніх (всього в міській раді 42 депутати).

Потім  депутати доповнили порядок денний кількома питаннями і почали обговорювати спільне звернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана на основі проектів звернень щодо ціни на газ від чотирьох фракцій: Блок Петра Порошенка, ВО «Свобода», Об’єднання «Самопоміч» та ВО «Батьківщина». Мер поставив на голосування пропозицію доручити юридичному департаменту розробити спільне звернення до Гройсмана, за це проголосували 25депутатів – рішення прийняте.

До формування порядку денного та розгляду питань депутати приступили через годину після початку позачергової сесії.


Звернення фракції БПП:Звернення ВО «Батьківщина»:

Звернення Об’єднання «Самопоміч»:Звернення ВО «Свобода»:Джерело Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0