Влада міста планує подарувати однокімнатні квартири сім’ям двох загиблих бійців

2019-02-27, 09:20
  0     0

Робоча група Житомирської міськради рекомендувала безоплатно передати квартири сім’ям двох загиблих учасників бойових дій — Віталія Ступака та Дмитра Рудя.


Про це у фейсбук 26 лютого повідомив  житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Забезпечення житлом родини військових, які загинули, захищаючи нашу країну від агресора, одне з першочергових завдань, яке перед нами стоїть. Сьогодні члени робочої групи рекомендували передати ще дві квартири для сімей загиблих учасників бойових дій. Мова йде про родини військовослужбовців Віталія Ступака та Дмитра Рудя. У Віталія залишилася молода дружина і малолітня донька. У Дмитра – сестра Анастасія», - зазначив міський голова 26 лютого та додав: дані питання розглянуть депутати Житомирської міської ради.

У проекті рішення сесії Житомирської міськради «Про безоплатну передачу у власність квартир у місті Житомирі», яке 26 лютого розмістили на сайті мерії, йдеться про дві однокімнатні квартири на різних вулицях, однак, без указання прізвищ та назв вулиць. Одна квартира площею 32,2 кв. м передається сім’ї з двох осіб загиблого учасника бойових дій, смерть якого пов’язана з виконанням обов’язків військової служби. Іншу, невпорядковану квартиру площею 34,7 кв. м, збираються передати «безоплатно у власність особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0