У Житомирі планують відремонтувати ліфти в багатоповерхівках. Перелік адрес

2019-02-27, 09:32
  0     0

В управлінні житлового господарства Житомирської міськради був підготовлений перелік об’єктів капітального ремонту житлового фонду на 2019 рік.


Про це зазначається в у відповідному проекті рішення виконавчого комітету Житомирської міськради, розміщеному 26 лютого на сайті міської ради.

«З метою забезпечення утримання житлового фонду в належному технічному стані шляхом виконання необхідних робіт з його капітального ремонту, … затвердити перелік об’єктів капітального ремонту житлового фонду на 2019 рік згідно з додатком. Управлінню житлового господарства міської ради забезпечити проведення робіт з капітального ремонту житлового фонду в межах обсягів фінансування, передбачених у міському бюджеті на 2019 рік», - йдеться у проекті рішення виконкому, до якого додається перелік адрес будинків, у яких мають намір провести капітальні ремонти.

Так, капітальний ремонт збираються провести у 24 будинках ОСББ, провести заміну електроосвітлення – у трьох гуртожитках, відремонтувати ліфти у 329 багатоповерхівках, провести капітальний ремонт аварійних та ветхих будинків за 5 адресами, а також здійснити реконструкцію нежитлових приміщень у житлових будинках за 5 адресами.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0