Фахівці Держаудитслужби виявили порушення на суму понад 680 тис. грн

2019-02-27, 09:55
  0     0

Як  повідомляє прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, під час ревізії КЗ «Житомирський медичний інститут» державні аудитори виявили порушень на суму понад 680 тис. грн.

«Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради за період з 01.04.2013 по 30.09.2018 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 680 тис. грн. Аудитори встановили, що через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування зайво сплачено 428,5 тис. грн, – зазначається у повідомленні.


Також, інформують у Держаудитслужбі, за рахунок коштів загального фонду кошторису вищого навчального закладу покрито витрати на виплату заробітної плати та сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 111,5 тис. грн, які повинні були здійснюватися за рахунок спеціального фонду кошторису.

Через нараховану та виплачену заробітну плату сумісникам за фактично невідпрацьований робочий час зайво витрачено 20,8 тис грн.

Вищий навчальний заклад недоотримав 82,8 тис. грн за безоплатно надані послуги, які надаються на платній основі.

Серед інших виявлених порушень: невідшкодовані орендарями витрати на оплату комунальних послуг; виплати, з порушенням законодавства, одноразової адресної грошової допомоги студентам тощо. Загальна сума таких порушень – 36,8 тис. грн.

«Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму 146,2 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань на чотирьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та один протокол за порушення законодавства про закупівлі. Керівнику об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень. До вищого навчального закладу застосовано заходи впливу у вигляді попередження щодо усунення порушення бюджетного законодавства», – зазначають аудитори.

Про результати ревізії було поінформовано прокуратуру Житомирської області та Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0