В червні газ на Житомирщині подорожчає через підвищення оптової ціни Нафтогазу

2019-05-28, 12:08
  0     0

Вартість газу для мешканців Житомирської області в червні виросте до 8 698,28 грн за тис куб. м. В травні ціна склала 8 318,21 грн за тис куб. м. Таке коливання вартості пов’язане із зміною оптової ціни газу від НАК «Нафтогаз України».


Через те, що для «Укртрансгазу» введені нові тарифи на транспортування, з 1 травня кожен регіон отримує свою ціну газу для населення.

В червні ціна для побутових споживачів складатиме 8 698,28 грн за тис куб. м, а платіжки за травень споживачі отримують  за ціною у 8 318,21 грн  за тис куб. м.  У додаткових угодах, які НАК "Нафтогаз України" надіслав на адресу «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТУ» як постачальника із спеціальними обов’язками, оптова ціна газу від Нафтогазу становить 7 188,00 грн. за тис куб.м, а з 1 червня - 7 558,80 грн за тис куб.м.

В свою чергу НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг) встановила для АТ "Укртрансгаз" нові тарифи на транспортування газу. У зв’язку із зміною тарифів «Укртрансгазу» кінцева ціна газу для побутових споживачів буде різною на всій території України.

Враховуючі зміну зазначених складових, ціна газу для жителів Житомирщини в червні - 8 698,28 грн за тис куб.м.

До травня ціна газу була єдина для споживачів у всіх областях, тому що діяв однаковий загальний тариф на доставку газу. Загальний тариф на доставку складався з тарифу на транспортування для «Укртрансгаз» та тарифу на розподіл для операторів ГРМ. Тому  з 1 травня для кожного регіону діє свій тариф на доставку газу.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0