Протягом тижня захворюваність на грип та ГРВІ у місті знизилася

2020-03-31, 15:55
  0     0


Протягом останніх трьох тижнів захворюваність на грип та ГРВІ серед населення Житомирської області знижується. За останній тиждень за медичною допомогою звернулось 5522 осіб, що на 28% хворих менше, ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник – 452.3 на 100 тис. населення – на 21% нижчий епідемічного порогу.

Про стан захворюваність на грип та ГРВІ інформує Житомирський обласний лабораторний центр.

«Зниження захворюваності відбулося як серед дітей, так і серед дорослого населення. Захворіло 2014 дітей, що на 45% хворих дітей менше, ніж за попередній тиждень. Питома вага хворих дітей становить 36,5% від всіх захворілих. Це найнижчий показник за весь епідсезон. Тобто введення обмежувальних заходів в зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації по COVID-19 дозволило значно знизити захворюваність дітей на грип та ГРВІ», – йдеться у повідомленні.

Захворюваність дорослого населення області знизилась тільки на 11%. Госпіталізовано всього 147 хворих, в тому числі 94 дитини – 64% від госпіталізованих.

У Житомирі захворюваність на грип та ГРВІ також знизилась. Зареєстровано 1394 випадки захворювання, що на 41% менше, ніж за попередній тиждень.

Захворюваність серед дітей міста знизилась з 1156 випадків (упродовж попереднього тижня було саме стільки) до 334 хворих. В структурі захворілих діти становлять лише 24%.

Захворюваність дорослих в Житомирі, в порівнянні з минулим тижнем, знизилась на 13%. Захворіло 1060 дорослих. Госпіталізовано за тиждень 56 хворих, з них 42 дитини.

У Житомирській області області продовжують реєструвати, зокрема, і «свинячий грип».

«Вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено, що в переважній більшості випадків захворювання на грип в області були викликані вірусом грипу А (H1N1) пандемічний», – зазначають в лабораторному центрі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0