У Житомирську область надійшла друга партія гуманітарного вантажу із Китаю

2020-03-31, 16:50
  0     0


Майже 10 тисяч масок різних класів захисту та 1160 захисних костюмів отримала Житомирська область 31-го березня. За словами голови облдержадміністрації Віталія Бунечка, це друга частина гуманітарної допомоги від Китайської Народної Республіки. Пакунки із гуманітарним вантажем привезли на базу спецмедпостачання у Житомирі. Сьогодні маски та костюми розпочнуть передавати підрозділам ДСНС та лікарням.

Віталій Бунечко: "Сьогодні потихеньку будемо роздавати – на первинку і в ДСНС. Частину, безумовно, дамо ДСНС. Їхні підрозділи постійно працюють, у тому числі дезінфікуючи наші міста. Ну, і будемо далі розподіляти в залежності від потреб, які будуть надходити. Зараз концентруємо все поки що на складі".

Начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик: "У нас сьогодні два-три рази на тиждень проводяться відеоконференції з директорами, головними лікарями лікарень, і вчора запитання звучало з нашого боку, в кого на сьогодні немає засобів індивідуального захисту. Ніхто не сказав, що в них немає засобів індивідуального захисту".


Джерело Суспільне


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0