На реабілітацію дитини з інвалідністю методом іпотерапії можна отримати матеріальну допомогу

2021-07-27, 10:24
  0     0


Родини, які виховують дітей з порушенням опорно-рухового апарату, відзначають, що іпотерапія (лікувальна верхова їзда) позитивно впливає на стан дитини. Батьки дитини, яка потребує такої послуги, можуть отримати матеріальну допомогу з місцевого бюджету.

Між Житомирською міською радою та  ГО «Берегиня Полісся» затверджено меморандум про організацію надання послуг з реабілітаційної верхової їзди. Нагадаємо, що «Берегиня  Полісся» - громадська організація, яка практикує у Житомирі іпотерапію як метод лікування та реабілітації дітей з інвалідністю.

«Фінансування послуги іпотерапії надається у вигляді матеріальної допомоги один раз на рік одному з батьків або опікунів дитини з інвалідністю. Розмір допомоги - 3000 грн за 10 пройдених занять. Це прописано у рішенні  виконавчого комітету Житомирської міської ради від 05.05.2021 № 452», - говорить Вікторія Краснопір,  директорка департаменту соціальної політики міської ради.

Для отримання адресної допомоги батькам  дітей з порушенням  опорно-рухового апарату необхідно звернутися до департаменту соціальної політики та подати необхідний перелік документів. Станом на 20.07.2021 до департаменту надійшло 6 заяв про отримання адресної матеріальної допомоги за надання послуги іпотерапії.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 7 (у понеділок та середу) або за телефоном 47-03-67.
 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0