За поданням житомирських поліцейських іноземець-правопорушник повернеться до країни походження

2021-07-30, 12:50
  0     0

Днями оперативники відділу міграційної поліції ГУНП Житомирщини у межах своїх повноважень звернулися до УДМС України в області з поданням про притягнення до адміністративної відповідальності та примусове видворення іноземця. Чоловік відбував покарання за вчинення злочину у виправній установі на Житомирщині.

Про це інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Іноземець притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку та був засуджений до піврічного арешту. Минулого дня 44-річний чоловік звільнився з пенітенціарної установи та жодних підстав для подальшого перебування в Україні у нього немає.

Відтак оперативники відділу міграційної поліції ГУНП звернулися до УДМС України в області з поданням про притягнення до адміністративної відповідальності та примусове видворення іноземця з країни. Як було встановлено, чоловік народився в одній з країн Центральної Азії та має громадянство іншої країни. Проте відповідних документів у нього немає.
 

За таких обставин міграційною службою було прийнято рішення про примусове повернення чоловіка до країни походження. Тож 28 липня поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП Житомирщини спільно з працівниками регіонального УДМС доставили правопорушника до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на Миколаївщині. Тут буде проведено процедуру його ідентифікації та подальше примусове видворення за межі території України.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0