Сергій Сухомлин підбив підсумки опалювального сезону

2018-03-20, 15:57
  0     0

20 березня виступаючи на брифінгу міський голова Житомира Сергій Сухомлин розповів про підсумки опалювального сезону.

«У минулому році по постанові Кабміну у нас була можливість забирати встановлення тарифів на опалення для населення на рівень міста. З обласних центрів, наскільки я знаю, місто Житомир та місто Тернопіль забрали встановлення тарифів на місцевий рівень, і раніше тарифи по опаленню встановлювала НКРЕКП. Ми прийняли на виконкомі тариф для населення і можете подивитися статистику, по обласним центрам у нас в Україні зараз найнижчий тариф у місті Житомирі. Хоч він трохи завеликий для людей, я це розумію, але все ж порівняно з іншими обласними центрами у Житомирі найнижчий тариф», - зазначив міський голова.


Також він підкреслив, що встановлення будинкових лічильників на тепло дало можливість суттєво зекономити.

«У минулому році ми встановили багато лічильників по багатоповерхових будинках, зараз у мене є статистика в розрізі кожного місяця, починаючи з жовтня, середній тариф по будинках, у яких були встановлені лічильники, за минулий рік складає трошки понад 24 грн. Це середній тариф за опалювальний період на сьогоднішню дату по Житомиру. Це десь на 10-12% нижче, ніж тариф, який встановлюється з розрахунку на кв. м. Тому програма спрацювала і це десятки мільйонів гривень, які зекономили житомиряни в платіжках КП «Теплокомуненерго». Рівень оплати у нас один з найвищих по Україні, за це окрема подяка житомирянам за таку фінансову дисципліну, у нас нема проблем, які були в інших містах по отриманню лімітів на газ. Тому «Теплокомуненерго» працює стабільно», - розповів Сергій Сухомлин.

Мер Житомира звернув увагу, що кількість звернень на «гарячу лінію» «Теплокомуненерго» кожного року знижується – з 740 у позаминулому опалювальному сезоні до 200 скарг у нинішньому.

«Великих проблем з опаленням у нас в місті нема, але не треба зупинятися, вже пройшов тендер по будівництву ТЕЦ, по будівництву ще однієї ТЕЦ на базі «Теплокомуненерго» вже на цьому тижні буде оголошений тендер, маємо надію на великий проект разом з Чеською компанією - 44 мегавати тепла, тому працюємо далі по переведенню міста на альтернативні джерела палива», - відзначив міський голова.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0